Əmanət etdiyiniz məbləğə görə
Sizə bonusumuz
var Promo kodu ən yaxşısıdır

beststav

İlk seçmə mərhələ 3 noyabr

İlk seçmə mərhələ ilk seçmə mərhələ 3 noyabr ilə başlayır

UEFA Qadınlar Çempionlar Liqası mövsümü ilk təsnifat mərhələsi ilə başlayır - 3 və 4 noyabr tarixlərində oynanacaq 20 bərabərlik.

  • Dəqiq vaxt
  • Qaliblər 6 Noyabrda ikinci təsnifat mərhələsinin püşkatma mərhələsinə yüksələrkən, 18 və 19 Noyabr tarixlərində bu mərhələdə on qalib daha sonra 32 kluba verilən 22 kluba qoşulur.
  • İlk matçın oyunçuları: ALG Spor, Benfica, CSKA Moskva, Ramat HaSharon, Kamenica Sasa, Lanchkhuti, Okzhetpes, Racing FC Union, Vålerenga
  • KÍ Klaksvík və SFK 2000 Sarayevo, rekord bir 18-ci mövsümə girir, Brøndby-yə bərabər 32 rəqib (Avropada ardıcıl 18-ci il Sarayevo fanatları)
  • Glasgow City keçən mövsüm ikinci dəfə dörddəbir finala yüksəldi; Valur bu mərhələni 2005/06-cı illərdə etdi və bu turdakı rəqibləri HJK Helsinki 2002/03-də oraya gəldi.
  • Keçən mövsüm Albaniyadakı Vllaznia və Kosovonun Mitrovitsa ölkələrindən 32 tur edən ilk komandalardı.
  • FC Minsk, Gintra Universitetas və Olimpia Cluj artıq 16-cı tura yüksəlib.
  • Spartak keçən mövsümün seçmə mərhələsində Anenii Noi 12-0 məğlub etdi
  • Anderlext, keçən mövsümün seçmə mərhələsində Brüsseldə Linfield'i 3-1 məğlub etdi
  • Olimpia Cluj 2012/13 və 2018/19 seçmə mərhələlərində Birkirkara'yı məğlub etdi

3 Noyabr

Vllaznia - ALG İdman
Olimpia Cluj - Birkirkara
SFK 2000 Sarayevo - Ramat Hasharon
Ferencváros - Racing FC Union Lüksemburq

4 Noyabr

Glasgow City keçən mövsüm dörddəbir finala yüksəldi

Glasgow City keçən mövsüm dörddəbir finala yüksəldi Getty Şəkillər

Okzhetpes - Lanchkhuti
WFC-2 Kharkiv vs Alashkert
Pomurje - Breznica Pljevlja
NSA Sofiya - Kamenica Sasa
PAOK və SL Benfica
Gintra Universitetas - Slovan Bratislava
Apollon LFC və Swansea City
FC Minsk - Rīgas FS
CSKA Moskva - Flora Tallin
St. Pölten - Mitrovica
Valur - HJK Helsinki
Górnik Łęczna - KNK Split
Vålerenga - KÍ Klaksvík
ŽFK Spartak və Agarista-ȘS Anenii Noi
Anderlecht - Linfield
Glasgow City - Peamount United

Turnir təqvimi

İlk seçmə mərhələ: 3/4 noyabr
İkinci təsnifat mərhələsinin püşkü: 12:00 CET, 6 noyabr, Nyon
İkinci seçmə mərhələ: 18/19 noyabr
32 tur bərabərlik: 12:00 CET, 24 Noyabr, Nyon
Son 32: 8/9 və 15/16 dekabr
Son 16 heç-heçə: 18 dekabr
Son 16: 3/4 və 10/11 Mart
Dörddəbir final və yarı final püşkü: 12 mart
Dörddəbir final: 23/24 mart və 31 mart / 1 aprel
Yarı final: 24/25 aprel və 1/2 may
Final: 16 May (Gamla Ullevi, Göteborq)

Yuxarıdakı düymə
azAzərbaycan dili