Əmanət etdiyiniz məbləğə görə
Sizə bonusumuz
var Promo kodu ən yaxşısıdır

beststav

İlk seçmə mərhələ çərşənbə axşamı günüdür

ilk seçmə mərhələ çərşənbə axşamı başlayacaq

UEFA Qadınlar Çempionlar Liqası mövsümü ilk seçmə mərhələ ilə başlayır, 3 və 4 noyabr və #39 tarixlərində 20 təklik oynanacaq.

  • Dəqiq vaxt
  • Qaliblər 6 və #39 tarixlərində ikinci təsnifat mərhələsinin püşkatma mərhələsinə yüksələrkən, 18 & 19 & #39 tarixlərində bu mərhələdə on qalib 22 klubu, ardından 32 klubu birləşdirir.
  • İlk matçın oyunçuları: ALG Spor, Benfica, CSKA Moskva, Ramat HaSharon, Kamenica Sasa, Lanchkhuti, Okzhetpes, Racing FC Union, Vålerenga
  • KÍ Klaksvík və SFK 2000 Sarayevo, Brøndby & #39 (Avropada ardıcıl 18-ci ildir Saraybosna və #39'u sevənlər) bərabər 32 rekabetçi, rekord 18-ci mövsümə girir.
  • Glasgow City keçən mövsüm ikinci dəfə dörddəbir finala yüksəldi; Valur bu mərhələni 2005/06 & #39-da etdi; bu turdakı rəqibləri HJK Helsinki 2002/03 & #39-da oraya gəldi.
  • Keçən mövsüm Albaniya #39'daki Vllaznia və Kosovar Mitrovica, ölkələrindən 32 tur edən ilk komandalardı.
  • FC Minsk, Gintra Universitetas və Olimpia Cluj artıq 16-cı tura yüksəlib.
  • Spartak, keçən mövsümün seçmə mərhələsində Anenii Noi & #39'u 12-0 məğlub etdi
  • Anderlecht, Brüsseldə Linfield & #39'u 3-1, keçən mövsümün seçmə mərhələsində #39 məğlub etdi
  • Olimpia Cluj 2012/13 və 2018/19 seçmə mərhələlərində Birkirkara və #39 məğlub etdi

3 Noyabr

Vllaznia - ALG İdman
Olimpia Cluj - Birkirkara
SFK 2000 Sarayevo - Ramat Hasharon
Ferencváros - Racing FC Union Lüksemburq

4 Noyabr

Glasgow City keçən mövsüm dörddəbir finala yüksəldi

Glasgow City keçən mövsüm dörddəbir finala yüksəldi Getty Şəkillər

Okzhetpes - Lanchkhuti
WFC-2 Kharkiv vs Alashkert
Pomurje - Breznica Pljevlja
NSA Sofiya - Kamenica Sasa
PAOK və SL Benfica
Gintra Universitetas - Slovan Bratislava
Apollon LFC və Swansea City
FC Minsk - Rīgas FS
CSKA Moskva - Flora Tallin
St. Pölten - Mitrovica
Valur - HJK Helsinki
Górnik Łęczna - KNK Split
Vålerenga - KÍ Klaksvík
ŽFK Spartak və Agarista-ȘS Anenii Noi
Anderlecht - Linfield
Glasgow City - Peamount United

Turnir təqvimi

İlk seçmə mərhələ: 3/4 noyabr
İkinci təsnifat mərhələsinin püşkü: 12:00 CET, 6 noyabr, Nyon
İkinci seçmə mərhələ: 18/19 noyabr
32 tur bərabərlik: 12:00 CET, 24 Noyabr, Nyon
Son 32: 8/9 və 15/16 dekabr
Son 16 heç-heçə: 18 dekabr
Son 16: 3/4 və 10/11 Mart
Dörddəbir final və yarı final püşkü: 12 mart
Dörddəbir final: 23/24 mart və 31 mart / 1 aprel
Yarı final: 24/25 aprel və 1/2 may
Final: 16 May (Gamla Ullevi, Göteborq)

Yuxarıdakı düymə
azAzərbaycan dili