Əmanət etdiyiniz məbləğə görə
Sizə bonusumuz
var Promo kodu ən yaxşısıdır

beststav

İlkin tur hesabatı

ilkin tur hesabatı

İlk beş oyunçu UEFA Futzal Çempionlar Liqası seçmə mərhələsinin qalibləri arasında yer alırdısa, keçmiş bürünc medal sahibləri Araz AEK & #39;

Birdəfəlik püşkatmanın qalibləri 9 dekabr saat 14: 00 & #39-da 32 lot turuna daxil olan doqquz komandaya qoşulurlar.

  • Differdange, 2011 finalında Sporting CP & #39-a kömək edən Portuqaliyalı beynəlxalq Djô da daxil olmaqla hücumçuları ilə bu müsabiqəni dövrəyə çevirən ilk Lüksemburq komandası oldu.
  • Keçmiş futbol ulduzu Javier Saviola, Encamp & #39’un FC Salines’ə məğlub olmasında iki qol vurdu & #39.
  • AEK, 2010 və 2014 bürünc medalçısı Araz & #39 üçün penalti seriyasını qazandı.
  • Xrudim (Araz kimi) 15-ci dəfə daxil olur; yalnız Kairat Almatı (32-ci turda 17-ci kampaniyasına başlayır) daha çox iştirak edirdi.
  • İlk dəfə qalib gələnlər: Olmissum, United Galati, FC Salines, Prishtina Futsal, ACCS Asnières Villeneuve 92.
  • İlk çıxışlarını da edirlər: Crvena zvezda, Hammarby, Petro-w, Akaa, Piyalepaşa, Utleira Idrettslag, Dolphins Ashdod, Cherno More Varna, Swansea University, Rosario Futsal.
  • Futzal Gentofte - Leo Futsal Klubu və Futsal Minerva - PYF Saltiers matçları ləğv edildi və UEFA İdarəetmə, Etika və İntizam Şurası məsələ ilə bağlı qərar verəcək.
  • Qaliblər 32 tura girən bu komandalara qoşulur: Barça (sahiblər), İnter FS, Sporting CP, Kairat Almatı, Benfica, KPRF, Ugra Yugorsk, Aktobe, Dobovec.
ACCS, debütant yoldaşları Crvena zvezdanı məğlub etdikləri üçün bir çox çempion Ortiz və Ricardinho ilə seçildi

ACCS, debüt Crvena zvezda Bertrand Guigou & #39; birdən çox çempion Ortiz və Ricardinho'yu məğlub edərkən & #39; çıxardı.

Nəticələr

24 Noyabr Çərşənbə axşamı
Vytis 3-1 Hammarby

25 Noyabr Çərşənbə
Qeyd edin Bielsko-Biała 6-0 Swansea Universiteti
ACCS Asnières Villeneuve 92 7-3 Crvena zvezda
Priştina Futsalı 3-0 Tiran

26 Noyabr Cümə axşamı
Omonia Nicosia 6-0 Fiorentino

27 Noyabr Cümə
Futzal Komandası Charleroi 13-1 Lynx FC

Qadın hakimlər İrina Velikanova və Tatiana Boltneva Birləşmiş Galati-Yunuslar Ashdod oyununa rəhbərlik etdilər və bu yarışa girən ikinci kar klubu olan İsrail tərəfindəki oyunçuların xeyrinə işarələr vermək üçün bayraqlardan istifadə etdilər.

Qadın hakimlər İrina Velikanova və Tatiana Boltneva Birləşmiş Galati-Delfinlər Ashdod'da və İsrail tərəfindəki oyunçuların xeyrinə siqnal bayraqlarından istifadə edən ikinci kar klubunda oyuna rəhbərlik etdilər. Birləşmiş Qalati daxil olmaq

28 Noyabr Şənbə
Petro-w 3-4 Lučenec (aet)
Kherson 28-1 Rosario Futsal
AEK Futsal Klubu 3-3 Simptom Naxçivan (AET qələmləri üçün 4-3 qazanır)
Viten Orsha 7-0 Cherno Daha Varna
Allstars Wiener Neustadt 2-6 Luxol St. Andrews
Utleira Idrettslag 0-11 Hovocubo
Tbilisi Dövlət Universiteti 3-4 Berettyóújfalu
Hohenstein-Ernstthal 6-2 Piyalepaşa
Encamp 3-10 FC Salines
Titograd 0-6 Pesaro
Chrudim 2-1 Akaa
Olmissum 9-1 SMS Viimsi

29 Noyabr Bazar
United Galati 1-0 Dolphins Ashdod
Differdange 6-0 London Helvecia (Cosnes-et-Romain, Fransa və #39'da oynanır)
Shkupi 1927 3-0 Blue Magic Dublin

Oyun cədvəli

32 tur: 12-17 yanvar (heç-heçə: 9 dekabr)
16-21 fevral (lotereya: tbc)
Final (Dörddəbir final, Yarı final, Final): Aprel / May tbc

Yuxarıdakı düymə
azAzərbaycan dili