Əmanət etdiyiniz məbləğə görə
Sizə bonusumuz
var Promo kodu ən yaxşısıdır

beststav

Çərşənbə axşamı ilkin tur

ilkin tur çərşənbə axşamı başlayır

ilkin tur çərşənbə axşamı

UEFA Futzal Çempionlar Liqasının seçmə mərhələsi 24-29 Noyabr tarixləri arasında oynanılacaq və birdəfəlik bərabərliyin 23 qalibi 9 dekabr və #39 tarixlərində 32 bərabərlik turunda təsdiqlənmiş doqquz komandaya qoşulacaq.

  • Pesaro, keçən il son iki Murcia FS qolunun elit tur qərarını 3-1 & #39'dan 3-3 & #39'a geri götürdüyü zaman finalda iştirak edə bilmədi (Pesaro & #39; qələbəyə ehtiyac duydu)
  • Araz Naxçivan 2014 & #39-da bürünc medal qazandı
  • Chrudim və Araz 15-ci, Encamp 14-cü dəfə girdi: yalnız Kairat Almatı (32-ci turda 17-ci) iştirak etdi.
  • Ən yaxşı 15 iştirakçı arasında bu yay İnter & #39 komandasından Ricardinho və Ortiz ilə çoxsaylı çempionatlar imzalayan Fransız ACCS Asnières Villeneuve 92 var.
  • Bütün ilk oyunçular: Olmissum, Crvena zvezda, United Galati, FC Salines, FC Prishtina, ACCS Asnières Villeneuve 92, Hammarby, Petro-w, Akaa, Piyalepaşa, Utleira Idrettslag, Dolphins Ashdod, Cherno More Varna, Swansea University, Rosario Futsal
  • Bütün UEFA futzal matçları əlavə xəbərdarlığa qədər bağlı qapılar arxasında oynanacaq.
  • 32 dövrə daxil olmaq: Barça (sahiblər), İnter FS, Sporting CP, Kairat Almatı, Benfica, KPRF, TTG-Ugra, Aktobe, Dobovec

Oyun cədvəli

24 Noyabr Çərşənbə axşamı
Vytis və Hammarby

25 Noyabr Çərşənbə
Swansea Universiteti - Bielsko-Biala balansı
ACCS Asnières Villeneuve 92 ilə Crvena zvezda
Priştina Futzal - Tirana

26 Noyabr Cümə axşamı
Omonia Nicosia - Fiorentino
Futzal Mirerva - PYF Saltiers

27 Noyabr Cümə
Futsal Gentofte - Leo Futsal Club
Futsal Team Charleroi - Lynx FC

28 Noyabr Şənbə
Viten Orsha - Cherno More Varna
Petro-w - Lučenec
Xerson - Rosario Futsalı
Allstars Wiener Neustadt - Luxol St. Andrews
Utleira İdrettslag - Hovocubo
Tbilisi Dövlət Universiteti və Berettyóújfalu
Hohenstein-Ernstthal - Piyalepaşa
FC Encamp və FC Salines
Titograd - Pesaro
Xrudim - Akaa
Olmissum və SMS Viimsi

29 Noyabr Bazar
Birləşmiş Qalati - Dolphins Ashdod
Differdange - Londonun Helvecia
AEK Futzal Klubu - Simptom Naxçıvan
Shkupi 1927 - Blue Magic FC Dublin

Oyun cədvəli

32 tur: 12-17 yanvar (heç-heçə: 9 dekabr)
16-21 fevral (lotereya: tbc)
Final (Dörddəbir final, Yarı final, Final): Aprel / May tbc

Yuxarıdakı düymə
azAzərbaycan dili