According to the amount you have invested
we have a bonus
promo code beststav

beststav

Ön tur raporu

ön tur raporu

UEFA Futsal Şampiyonlar Ligi ön eleme turunun galipleri arasında ilk beş oyuncu yer alırken, eski bronz madalya kazananlar Araz AEK'ye ceza düştü.

Tek seferlik beraberliğin galipleri, 9 Aralık TSİ 14: 00'da 32 kura turuna giren dokuz takıma katılıyor.

  • Differdange, Sporting CP'ye 2011 finalinde yardımcı olan Portekizli uluslararası Djô da dahil olmak üzere golcüleriyle bu yarışmanın bir turunu atlatan ilk Lüksemburglu takım oldu.
  • Eski futbol yıldızı Javier Saviola, Encamp'ın FC Salines'e kaybında iki gol attı.
  • AEK, 2010 ve 2014 bronz madalyalı Araz'a penaltı atışları kazandı.
  • Chrudim (Araz gibi) 15. kez giriyor; yalnızca Kairat Almaty (17. seferine 32 turda başlayan) daha sık katıldı.
  • İlk kez kazananlar: Olmissum, United Galati, FC Salines, Prishtina Futsal, ACCS Asnières Villeneuve 92.
  • Ayrıca ilk çıkışlarını yapıyorlar: Crvena zvezda, Hammarby, Petro-w, Akaa, Piyalepaşa, Utleira Idrettslag, Dolphins Ashdod, Cherno More Varna, Swansea Üniversitesi, Rosario Futsal.
  • Futsal Gentofte – Leo Futsal Club ve Futsal Minerva – PYF Saltiers maçları iptal edildi ve UEFA Kontrol, Etik ve Disiplin Kurulu konu hakkında karar verecek.
  • Kazananlar, 32 tura giren bu takımlara katılıyor: Barça (sahipleri), Inter FS, Sporting CP, Kairat Almaty, Benfica, KPRF, Ugra Yugorsk, Aktobe, Dobovec.
ACCS featured multiple champions Ortiz and Ricardinho as they beat fellow debutants Crvena zvezda

ACCS, ilk çıkış yapan Crvena zvezda Bertrand Guigou'yu yenerken birden fazla şampiyon Ortiz ve Ricardinho'yu öne çıkardı.

Results

Tuesday, November 24
Vytis 3-1 Hammarby

Wednesday, November 25
Rekor Bielsko-Biała 6-0 Swansea Üniversitesi
ACCS Asnières Villeneuve 92 7-3 Crvena zvezda
Priştine Futsal 3-0 Tiran

Thursday, November 26
Omonia Lefkoşa 6-0 Fiorentino

Friday, November 27
Futsal Takım Charleroi 13-1 Lynx FC

Female referees Irina Velikanova and Tatiana Boltneva took charge of the United Galati-Dolphins Ashdod game and used flags to signal for the benefit of the players in the Israeli side, the second deaf club to enter this competition

Kadın hakemler Irina Velikanova ve Tatiana Boltneva Birleşik Galati-Yunuslar Ashdod oyunun üstlendi ve İsrail tarafında oyuncuların yararına sinyale bayrakları kullanılan ikinci sağır kulüp bu yarışmaya Birleşmiş Galati girmek için

Saturday, November 28
Petro-w 3-4 Lučenec (aet)
Kherson 28-1 Rosario Futsal
AEK Futsal Club 3-3 Symptom Naxçivan (aet, AEK kalemlerde 4-3 kazanır)
Viten Orsha 7-0 Cherno More Varna
Allstars Wiener Neustadt 2-6 Luxol St. Andrews
Utleira Idrettslag 0-11 Hovocubo
Tiflis Devlet Üniversitesi 3-4 Berettyóújfalu
Hohenstein-Ernstthal 6-2 Piyalepaşa
Encamp 3-10 FC Salines
Titograd 0-6 Pesaro
Chrudim 2-1 Akaa
Olmissum 9-1 SMS Viimsi

Sunday, November 29
Birleşik Galati 1-0 Yunuslar Ashdod
Differdange 6-0 London Helvecia (Cosnes-et-Romain, Fransa'da oynandı)
Shkupi 1927 3-0 Mavi Büyü Dublin

Match schedule

Round of 32: January 12-17 (draw: December 9)
16-21 February (draw: tbc)
Finals (Quarter-finals, Semi-finals, Finals): April / May tbc

Back to top button
en_USEnglish