According to the amount you have invested
we have a bonus
promo code beststav

beststav

İkinci eleme turu: kim bitti?

i̇kinci eleme turu: kim bitti?

i̇kinci eleme turu: kim bitti?

UEFA Kadınlar Şampiyonlar Ligi ikinci ön eleme turu, 24 Kasım Salı günü saat 12: 00'de (CET) son 32 beraberliğe giren 22 kulübe kimin katılacağını belirleyen tek seferlik beraberlikle Perşembe günü sona eriyor.

Fixtures / results

Thursday, November 19
Gintra Universitetas 0-7 Vålerenga
SFK 2000 Saraybosna 0-2 WFC-2 Kharkiv
Olimpia Cluj 0-1 Lanchkhuti
Vllaznia 0-2 FC Minsk
St.Pölten – CSKA Moscow

  • Vålerenga'nın ilk kampanyası, önceki 16 yarışmacı Gintra'ya galibiyetten sonra devam ediyor.
  • Kharkiv, 18. sırada ortak rekor kıran Saraybosna'yı nakavt ettikten sonra ilk kez 32 tura girdi.
  • Lanchkhuti, açılış turunda bu yarışmada bir maç kazanan ilk Gürcü takımı oldu ve ilk maçlarını sürdürmek için bunu tekrar yaptı.
  • Geçen sezon 16. tura çıkan Minsk, altı yılda beşinci kez eleme turunu tamamladı.

Wednesday, November 18
NSA Sofia 0-7 ŽFK Spartak
WFC Pomurje 4-1 Ferencvaros
Valur 1-1 Glasgow City (aet, Glasgow kalemlerde 4-3 kazandı)
Górnik Łęczna 2-1 Apollon LFC
Anderlecht 1-2 SL Benfica

  • ŽFK Spartak achieved this by qualifying for the third consecutive season.
  • Pomurje, 2014 / 15'ten sonra ikinci kez 32 tura çıktı.
  • Glasgow, bu yarışmada son dört beraberlikten üçünü penaltılarla kazanan ilk takım oldu: 2019/20 turu 16 ve bu sezon iki eleme turu, eski çeyrek finalistleri Valur'u geride bıraktı.
  • Górnik Łęczna ilk kez 32 raundunda.
  • Benfica, ilk kampanyasını son 32'ye kadar uzatmak için arkadan geldi.
  • Bu on yarışmacı, bu ayın başlarında ilk eleme turunu geçti.
  • Along with Glasgow, Minsk and Vllaznia, St. Pölten and ŽFK Spartak made the last 32&#39 of the 2019/20 season.
  • First appearances: Benfica, CSKA Moskva, Lanchkhuti, Vålerenga.

Tournament calendar

32 round draw: 12:00 CET, November 24, Nyon
Last 32: 9/10 and 15/16 December 2020
Last 16 draw: February 16, 2021
Last 16: 3/4 and 10/11 March 2021
Quarter-final and semi-final draw: 12 March
Quarterfinals: 23/24 March and 31 March / 1 April 2021
Semi-finals: 24/25 April and 1/2 May 2021
Final: 16 May 2021 (Gamla Ullevi, Gothenburg)

Bye bye 32 rounds

Lyon (owners)
Wolfsburg
barcelona
Paris Saint-Germain
Bayern Munich
Manchester City
Slavia Praha
Chelsea
Rosengård
Atlético Madrid
Fortuna Hjorring
Brondby
LSK Kvinner
BIIK-Kazygurt
Zurich
Sparta Praha
Fiorentina
ajax
Gothenburg
Juventus
PSV Eindhoven
in fortune

Back to top button
en_USEnglish