According to the amount you have invested
we have a bonus
promo code beststav

beststav

Tour 16 guides

tour 16 guide

UEFA Futsal Şampiyonlar Ligi'nin 16. turu 18 – 20 Şubat tarihleri arasında oynanacak.

Tek bacaklı bağların galipleri 28 Nisan – 3 Mayıs tarihleri arasında Minsk Arena'da sekiz takımlı eleme finallerine katılacak. Tüm UEFA futsal maçları bir sonraki duyuruya kadar kapalı kapılar ardında oynanmalıdır.

Son 16 berabere

18 Şubat Perşembe
Aktobe – Dobovec

19 Şubat Cuma
Inter FS vs Kherson
Barça – ACCS Asnières Villeneuve 92

20 Şubat Cumartesi
Ugra Yugorsk – Vytis
Kairat Almaty – United Galati
Sporting CP ve Chrudim
Benfica – Berettyóújfalu
Olmissum ve KPRF

2018 semi-final: Ortiz double defeats Barça

2018 yarı finali: Ortiz, Barça'yı çifte mağlup etti

  • Barça, geçen sezon sadece üç kez ikinci şampiyon oldu.
  • Beş kez kazanan Inter'e diğer eski şampiyonlar Sporting CP, Kairat Almaty, Benfica ve Ugra da katıldı.
  • Inter, 2018/19 ana turunda Kherson'u 3-0 yendi
  • Sporting, 2004/05 ilk eleme turunda Chrudim'i 3-2 yendi, ancak Çek tarafı Odivelas'taki 2010/11 elit turunda finalde 4-4 olan finalde on saniye kaldı.
  • ACCS'de eski Inter oyuncuları Ricardinho ve Ortiz ile koç Jesús Velasco yer alıyor. Her üçü de Inter, Zaragoza'da 2018 yarı finalinde iki Ortiz golüyle Barça'yı 2-1 yendiğinde ve bir yıl sonra Blaugrana'nın 3-1 galibiyetiyle Almatı'da bronz madalya aldığı sırada yer aldı.
  • Kairat rekor bir 17. kampanyada.
  • KPRF, 2019/20 sezonunda ilk kez bronz madalya kazandı.
  • Olmissum, United Galati ve ACCS çıkış yapıyor.
  • Aktobe, geçen sezon ilk kez elit turu kaçıran son 16'da ilk kez diğer takım oldu.
  • Ön turda başladı: Kherson, Chrudim, Vytis, Olmissum, Berettyóújfalu, United Galati, ACCS.
  • Slovenya, Ukrayna, Çek Cumhuriyeti, Litvanya, Romanya veya Fransa'dan hiçbir takım UEFA futsal kulüp final turnuvasına ulaşamazken, hiçbir Hırvat takımı dört takımlı bir etkinlik yapmadı, ancak MNK Split, Lizbon'da önceki sekiz takımlı tek etkinlikte mücadele etti. 2001/02 (ilk UEFA Futsal Kupası sezonu), yarı finale geliyor.

Final maç sistemi

Çeyrek final 1: Takım 1. sırada vs 8. Takım
Çeyrek final 2: Takım 2. sırada, Takım 7. sırada
Çeyrek final 3: Takım 3. sırada ve 6. Takım
Çeyrek final 4: Takım 4. sırada, Takım 5. sırada

Yarı final 1: Birinci çeyrek final 1 vs Kazanan çeyrek final 4
Yarı final 2: Kazanan çeyrek final 2 vs Kazanan çeyrek final 3

Final: Birinci yarı final 1'e karşı Kazanan yarı final 2

Katsayı sıralaması  
Barça (ESP, sahipleri) 69.001
Inter FS (ESP) 60.667
Sporting CP (POR) 57.999
Kairat Almaty (KAZ) 35.667
Benfica (POR) 33.332
KPRF (RUS) 24.000
Ugra Yugorsk (RUS) 20.333
Aktobe (KAZ) 16.000
Dobovec (SVN) 14.501
Kherson (UKR) 14.000
Chrudim (CZE) 10.333
Vytis (LTU) 7.749
Olmissum (CRO) 6.834
Berettyóújfalu (HUN) 6.500
Birleşik Galati (ROU) 3.667
ACCS Asnières Villeneuve 92 (FRA) 2.084

Back to top button
en_USEnglish